Pinokio - Restauracja włoska w Sopocie

Menu:


English
STRONA GŁÓWNAO Restauracji

„Restauracja Pinokio istnieje od 2002 roku i od razu zdobyła serca klientów bez względu na wiek,bo każdy z nich znajduje tu coś dla siebie.

„Pinokio” położony jest w centralnej części ul. Monte Cassino pod nr 45. Restauracja latem szczyci się największym ogródkiem na Monciaku.”


Ilość miejsc siedzących w restauracji:

Lato- max 290 / Zima- max 145


Ilość miejsc siedzących w poszczególnych salach:

Sala Pod Strzechą: max 20

Sala Obiadowa: max 45

Sala Barowa: max 80

Ogród Sezonowy: 145


Wyposażenie techniczne:

            Wszystkie sale są wyposażone w indywidualne sterowanie natężenia oświetlenia.
            Każda z sal wyposażona jest w profesjonalne nagłośnienie. Istnieje możliwość wyciszania muzyki w każdej sali osobno, nie ma możliwości odtwarzania innego rodzaj muzyki w poszczególnych pomieszczeniach.

Dodatkowe informacje:

            Oferujemy kompleksową organizację imprez. Zapewniamy opracowanie koncepcji imprezy tematycznej, stworzenie scenariusza, realizację i koordynację przedsięwzięcia (konferencje, szkolenia, spotkania biznesowe, prezentacje, degustacje, pokazy mody, imprezy okolicznościowe, jubileusze, kameralne przyjęcia weselne).

            Zapewniamy obsługę techniczną : nagłośnienie, oświetlenie, scenografię, oprawę muzyczną, DJ-a. Proponujemy usługi dodatkowe w postaci dekoracji kwiatowych. Jesteśmy otwarci na Państwa sugestie i realizację wszelkich niekonwencjonalnych pomysłów.


Ciekawostki o Nas


 

 

 

 

 

 

 

 Copyright © 2005 Pinokio       Optymalizacja: Wojciechowski.pl